UBC Aquatic Centre - Site License              2022-07-17 - 8:37 AM
          BC Summer Provincials - 2022-07-14 to 2022-07-17          
 
 Event 39  Girls 15-16 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Schroeder, Katie       16 LOSC              2:19.96    2:22.19  
               1:05.39    2:22.19 (1:16.80)
  2 Angove, Sienna         15 KCS               2:21.04    2:24.38  
               1:08.79    2:24.38 (1:15.59)
  3 Fack, Leila            15 LOSC              2:22.44    2:24.73  
               1:07.59    2:24.73 (1:17.14)
  4 Ko, Ashley             15 SFA               2:23.37    2:25.17  
               1:07.28    2:25.17 (1:17.89)
  5 Jacques, Madisen       16 LOSC              2:28.64    2:25.72  
               1:07.16    2:25.72 (1:18.56)
  6 Zhang, Lily            16 VPSC              2:25.84    2:27.06  
               1:07.81    2:27.06 (1:19.25)
  7 Rupert, Bridget        15 UVPCS             2:30.70    2:28.69  
               1:07.85    2:28.69 (1:20.84)
  8 Day, Nathalie          15 CDSC              2:27.60    2:28.80  
               1:09.42    2:28.80 (1:19.38)
  9 Wheeler, Bronwen       15 SPART             2:28.45    2:29.51  
               1:10.01    2:29.51 (1:19.50)
 10 Ling, Yolanda          15 HYACK             2:27.29    2:29.56  
               1:10.30    2:29.56 (1:19.26)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Wiman, Kodi            16 KAJ               2:25.82    2:30.46  
               1:11.59    2:30.46 (1:18.87)
 12 Tonix, Valeria         15 ISC               2:29.63    2:32.09  
               1:12.27    2:32.09 (1:19.82)
 -----------------------------------------------------------------
 13 Jenkins, Ridley        15 CDSC              2:29.72    2:32.26  
               1:11.64    2:32.26 (1:20.62)
 14 Yang, Vivian           15 SFA               2:30.06    2:32.33  
               1:09.67    2:32.33 (1:22.66)
 15 Yao, Angel             16 RAPID             2:29.97    2:32.37  
               1:10.27    2:32.37 (1:22.10)
 16 Boone, Sidney          15 ISC               2:31.24    2:33.96  
               1:12.13    2:33.96 (1:21.83)
 17 Dooling, Paige         16 KISU              2:28.49    2:34.23  
               1:13.90    2:34.23 (1:20.33)
 18 Kolytchev, Valentina   15 HST               2:29.65    2:35.05  
               1:13.70    2:35.05 (1:21.35)
 19 Gong, Queeny           15 CDSC              2:30.98    2:37.04  
               1:14.26    2:37.04 (1:22.78)
 
 Event 39  Girls 17 & Over 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Allen, Eloise          18 CHIN              2:20.47    2:22.52  
               1:06.98    2:22.52 (1:15.54)
  2 Stannard, Camryn       17 NRST              2:22.13    2:26.35  
               1:09.32    2:26.35 (1:17.03)
  3 Masselink, Thea        17 HST               2:25.96    2:27.13  
               1:06.28    2:27.13 (1:20.85)
  4 Edwards, Hana          19 ISC               2:25.73    2:27.48  
               1:07.82    2:27.48 (1:19.66)
  5 Londergan, Sydney      18 CHENA             2:26.01    2:27.53  
               1:07.29    2:27.53 (1:20.24)
  6 De Jager, Emily        17 SPART             2:27.64    2:28.07  
               1:08.24    2:28.07 (1:19.83)
  7 Wist, Sela             18 KCS               2:26.57    2:28.78  
               1:08.69    2:28.78 (1:20.09)
  8 Barrault, Mia          17 WGB               2:28.57    2:29.57  
               1:12.29    2:29.57 (1:17.28)
  9 Wilson, Sydney         17 KISU              2:26.34    2:30.00  
               1:10.55    2:30.00 (1:19.45)
 10 Tancon, Tiffany        17 HYACK             2:27.07    2:30.89  
               1:09.52    2:30.89 (1:21.37)
 -----------------------------------------------------------------
 11 Epp, Erin              18 KAJ               2:20.21    2:31.04  
               1:10.85    2:31.04 (1:20.19)
 12 Shen, Allison          18 HYACK             2:24.38    2:31.46  
               1:10.62    2:31.46 (1:20.84)
 -----------------------------------------------------------------
 13 Shen, Michelle         18 HYACK             2:26.47    2:31.72  
               1:13.48    2:31.72 (1:18.24)
 14 McInnes, Rachel        19 KAJ               2:24.53    2:33.07  
               1:10.43    2:33.07 (1:22.64)
 15 Jerodico, MaryRose     17 SPART             2:27.59    2:34.31  
               1:13.51    2:34.31 (1:20.80)
 16 Buder, Lily            17 VPSC              2:29.23    2:35.53  
               1:11.90    2:35.53 (1:23.63)
 17 Mullowney, Peyton      19 HYACK             2:28.40    2:37.14  
               1:14.55    2:37.14 (1:22.59)
 18 Toyata, Ava            18 KAJ               2:28.39    2:38.52  
               1:16.07    2:38.52 (1:22.45)
 -- Hill, Cameron          19 SFA               2:25.12         NS  
 -- McCallum, Amanda       19 RAPID             2:22.54         NS